Menu
Your Cart

سیاست حفظ اسرار


سیاست حفظ اسرار

سیاست حفظ اسرار و حریم خصوصی مشتریان

«عسل حکیم» معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات «عسل حکیم» و نیز راهکارهای «عسل حکیم» برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت «عسل حکیم» توضیح داده شده است. «عسل حکیم» با بهره مندی از تکنولوژی و روش های متداول در این صنعت، اطلاعات را صرفا بر روی بستر امن SSL دریافت و نمایش خواهد داد. مشتری می بایست همواره در این خصوص نکات امنیتی از قبیل استفاده از نرم افزارهای به روز و کنترل آدرس سایت را رعایت نماید.

محتویات این سند
این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی جمع آوری شده از کاربران سایت و نحوه استفاده «عسل حکیم» از این اطلاعات می باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آنها می توان کاربران «عسل حکیم» را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن، مستندات هویتی و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
این سند به مواردی که در اختیار «عسل حکیم» نیست و «عسل حکیم» هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
شما با ثبت نام در خبرنامه و یا بخش کاربران و یا با تکمیل فرمهای خرید در سایت «عسل حکیم» اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی پست الکترونیکی، تلفن و غیره را در اختیار «عسل حکیم» قرار می دهید.
پس از ورود به سایت «عسل حکیم» شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات «عسل حکیم» نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
«عسل حکیم» کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
«عسل حکیم» به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت «عسل حکیم» اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های «عسل حکیم» و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
«عسل حکیم» از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات «عسل حکیم»، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
«عسل حکیم» اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد ذیل:
در صورت ادغام «عسل حکیم» در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات «عسل حکیم» یا خروج کامل پرسیده می شود.
در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویس ها و یا در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما بنا به نظر «عسل حکیم» در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را از «عسل حکیم» بخواهند بنا به نظر «عسل حکیم» این اطلاعات ممکن است در اختیار ایشان قرار گیرد.
«عسل حکیم» ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت «عسل حکیم» از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت «عسل حکیم» تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در «عسل حکیم» آن ها را در سایت وارد نموده اید؛ مگر اطلاعاتی که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد «عسل حکیم» ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مانند کد ملی و ..
شما می توانید به طور کامل از «عسل حکیم» و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از «عسل حکیم» حذف شده و برخی دیگر از آن ها بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات
«عسل حکیم» دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات «عسل حکیم» یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
«عسل حکیم» جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و ... را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.

تغییرات در این سیاست ها
«عسل حکیم» ممکن است در آینده تغییراتی در این سیاست ها اعمال نماید. در صورت اعمال هر گونه تغییر، «عسل حکیم» با اعلام آن در بخش اخبار سایت و یا ویرایش این سند کاربران را از این تغییرات مطلع می سازد. با این حال توصیه می شود با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گردید.

پرسش و پیشنهاد
در صورت وجود هرگونه پرسش یا پیشنهادی در رابطه با سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران «عسل حکیم»، لطفاً با ارسال درخواست خود به واحد روابط عمومی، «عسل حکیم» را از آن مطلع نمایید.

تاریخ بروزرسانی: 1394/09/05