Menu
Your Cart

کِرِم جوانه گندم

کِرِم جوانه گندم
جدید
کِرِم جوانه گندم


مخلوطی از یک حجم عسل همراه با یک حجم عصاره جوانه گندم و جو در سه مرحله رشد اولیه (1. رطوبت گرفته، 2. ریشه‌دار شده، 3. ساقه‌دار شده) و یک‌ دوم حجم آب خیار، یک‌ دوم حجم آب کرفس همراه یک‌ دوم حجم عصاره لیموترش همراه با 5٪ رویال ژله را به‌صورت یک عصاره با 14٪ رطوبت به‌دست می‌آید که آن را با یک حجم روغن بادام شیرین در دمای زیر 37 درجه ترکیب کرده که جمعاً 5/2 حجم عصاره به‌دست خواهند آمد.
این عصاره به نام کرم ماسک جوانه گندم با 14٪ رطوبت به حالت نیمه جامد می‌ماند و غیر قابل فساد و دو فازه شدن است.

کرم ماسک جوانه گندم برای از بین بردن اثرات زخم و سوختگی درصورتی‌که همراه با کرم آلوورا مصرف شود، معجزه می‌کند. همچنین برای جوش‌ها و لک‌های صورت نیز مصرف آن با کرم ماسک آلوورا بسیار مفید است و نیز برای ترک پا در حد خون‌ریزی آن را به کف پا مالیده پا را با کیسه بپوشانید و از شب تا صبح دراین حالت نگه دارید. این کار را چند روز تکرار کنید. نرمی در کف پا و رفع خون‌ریزی به‌طور معجزه‌آسایی ایجاد می‌شود.
برای رفع خشکی پوست دست و صورت ناشی از اگزما، سرما، گرما و غیره نیز با مصرف کرم ماسک جوانه گندم به‌تنهایی بسیار مفید است.
در اگزماهای شدید برای بهبودی بیشتر از پماد التیام همراه با کرم ماسک جوانه گندم استفاده می‌شود. پماد التیام را روی منطقه همیشه قرار داده و با کرم ماسک جوانه گندم به‌جای پماد شستشو یک بار در روز عمل نمایید.


پانسمان پماد التیام 6 الی 8 ساعت یک بار و پانسمان کرم ماسک جوانه گندم 1 تا 2 ساعت یک بار می‌باشد که در طول روز تماماً با برداشتن پانسمان التیام، پانسمان آغشته به پماد التیام دیگری بدون شستشو تعویض خواهد شد و این کار بدون وقفه در طول شبانه‌روز انجام می‌پذیرد و یک بار از کرم ماسک جوانه گندم برای شستشو مابین پانسمان‌های التیام استفاده خواهد شد.
مصرف عسل زرشک و پرهیز لازم و مصرف غذایی لازم ذکر شده در قسمت اگزما و حساسیت فراموش نشود.
این عصاره به‌نام کرم ماسک جوانه گندم با درصد رطوبتی 14٪ به‌حالت نیمه‌جامد قابل مصرف است و غیرقابل فساد و دو فازه شدن است. مصرف این کرم روی پوست به‌حالت کرم ماسک می‌باشد که یک سفیدکننده پوست طبیعی است. خصوصاً زیر چشم را با یک هفته توأم زدن، تغییر رنگ محسوس خواهد بود.


مصرف کرم ماسک جوانه گندم برای کسانی که از این کرم به‌صورت متناوب و روزانه پشت سر هم استفاده می‌کنند، بسیار مفید است. کرم ماسک جوانه گندم را 2 تا 3 ساعت و یا تا 8 ساعت در شب به طریقه کرم ماسک آلوورا استفاده نمایید.


مصرف کرم ماسک جوانه گندم همراه با کرم ماسک آلوورا هیچ گونه عوارض جانبی نخواهد داشت لیکن مصرف کرم ماسک آلوورا به‌تنهایی برای مدت طولانی مقداری از پوست را می‌ساید و مصرف کرم ماسک جوانه گندم برای رفع ساییدگی بسیار مناسب است. گاهی دیده شده است که مصرف یکی از انواع دو کرم برای افرادی قرمزی در سطح پوست ایجاد می‌نماید. این کرم‌ها در افراد به ندرت حساسیت ایجاد می‌کند و در صورت ایجاد حساسیت مصرف کم آن و یا همراه با مصرف عسل زرشک به‌ صورت خوراکی و یا خارجی روی پوست مناسب است.روش مصرف به صورت کلی:

این محصول در واقع به صورت ماسک قابل استفاده هست. مقداری از آن را کف دست ریخته، با مقدار کمی آب رقیق کنید، و سپس به صورت ماسک مصرف کنید. به مدت 20 دقیقه تا حتی یک ساعت روی پوست باشد، سپس با آب ولرم شستشو دهید.


در این بازار داغ و تجارت جهانی و گسترده کرم های شادابی، جوان کننده، روشن کننده، از بین برنده لک و جوش و ... که همگی آنها از ترکیبات شیمیایی و مضر جهت پوست استفاده میکنند، یک چنین محصولی با ترکیب کاملا طبیعی و عاری از یک ذره مواد شیمیایی و نگهدارنده و ... ، واقعا بی نظیر و قابل تحسین هست.

شماره شناسه نظارت تولید کارگاهی: 1-39/1026
نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب


شما در حال مشاهده یکی از ده ها محصول تولیدی "عسل حکیم" هستید.


- هرگونه سفارشات مشتریان عزیز که توسط این سامانه ثبت و پرداخت شوند، رأس ساعت 10 صبح همان روز و پس از آن رأس ساعت 10 صبح روز کاری بعدی به شرکت پست جمهوری اسلامی ایران تحویل و توسط پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد.توجه: ارسال رایگان فقط برای سفارشات بالای 750 هزار تومان می باشد.
از خداوند منّان آرزوی بهبودی و شفای عاجل همه بیماران را خواستاریم.

175,000تومان
قیمت بدون مالیات: 175,000تومان
  • موجودی: موجود است
  • مدل: کِرِم جوانه گندم