Menu
Your Cart

گرده گل پنج ستاره (250 گرمی)

گرده گل پنج ستاره (250 گرمی)
جدید
گرده گل پنج ستاره (250 گرمی)


زنبور عسل گرده گل را از روی پرچم‌های گل با پاهایش داخل کندو می‌آورد و آن را به‌سرعت مصرف می‌کند. برای ذخیره کردن گرده، رطوبتش را گرفته، داخل ظروف شش گوشه تجزیه‌ناپذیر و دور از اشعه خورشید نگه می‌دارد. درب‌ ظروف را نمی‌بندد زیرا دائم از آن استفاده می‌کند. همچنین  باز بودن درب آنها باعث تبخیر رطوبت گرده گل می‌شود.

انسان نیز پس از خارج کردن گرده گل از کندو می‌بایست برای جلوگیری از تخریب زودهنگام بلافاصله آن را رطوبت‌گیری و در جای خشک و خنک و دور از نور خورشید نگهداری کند.
زنبور عسل با احساس وجود گرده کافی در صحرا تخم‌گذاری را شروع و با اتمام گرده گل آن را متوقف می‌‌کند. زیرا تخم‌ها برای رشد از گرده گل  تغذیه می‌کنند و در ‌صورت نبود گرده گل در بهار و تابستان،‌ نسل زنبور عسل منقرض خواهد شد. کمیت و کیفیت تخم‌گذاری ملکه نیز به وجود گرده گل بستگی مستقیم دارد. با وجود گرده گل بیشتر، مقدار تخم‌گذاری ملکه بیشتر خواهد شد. همچنین زنبورهای نر از نظر جنسی قوی‌تر خواهند شد. در نتیجه، وجود گرده گل با تولید مثل زنبورعسل رابطه مستقیم دارد.


پس ما هم بیاموزیم و از گرده گل برای رشد بهتر کودکان بیشتر از دو سال، تقویت زنان قبل و بعد‌ از بارداری، شیردهی مادران، رشد نوجوانان، بهبود ضعف قوای جنسی و ناباروری زنان و تکثیر و تقویت اسپرم مردان استفاده کنیم.
بیماری‌هایی که با خواص درمانی گرده گل بهبود می‌یابند عبارتند از: دیابت (مرض قند)، ضعف عمومی و بی‌اشتهایی و رشد نامناسب،‌ کم‌خونی، کمبود آهن و مواد معدنی کمیاب بدن، کمبود ویتامین‌های لازم بدن بخصوص ویتامین‌های گروه ب، حساسیت بهاری، میگرن فصلی، چاقی و لاغری، بیماری‌های پروستات،‌ کبد، تقویت کلیه و مثانه، مقدار اسپرم و قدرت آن در مردان، تقویت حافظه، سلول‌سازی مغزی، سلول‌سازی استخوان، زخم‌های درمان‌ناپذیر، تقویت استخوان‌های بدن، بهبود عملکرد معده و اثنی‌عشر، ورم‌های پوستی و صدفیه، قدرت دفاعی بدن در مقابل بیماری‌ها، قدرت باروری زنان، شیردهی در زنان.


شماره شناسه نظارت تولید کارگاهی: 1-39/1026
نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب


شما در حال مشاهده یکی از ده ها محصول تولیدی "عسل حکیم" هستید.


- هرگونه سفارشات مشتریان عزیز که توسط این سامانه ثبت و پرداخت شوند، رأس ساعت 10 صبح همان روز و پس از آن رأس ساعت 10 صبح روز کاری بعدی به شرکت پست جمهوری اسلامی ایران تحویل و توسط پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد.توجه: ارسال رایگان فقط برای سفارشات بالای 750 هزار تومان می باشد.
از خداوند منّان آرزوی بهبودی و شفای عاجل همه بیماران را خواستاریم.

120,000تومان
قیمت بدون مالیات: 120,000تومان
  • موجودی: موجود است
  • مدل: گرده گل پنج ستاره (250 گرمی)